Wielokanałowa platforma e-commerce, bez abonamentu

Jest to wielokanałowa platforma e-commerce bez abonamentu, integrująca usługi takie jak bramki płatnicze, przesyłki kurierskie i paczkomaty.
1koszyk umożliwia zakup produktu poprzez unikatowy link, który można zamieścić na dowolnej stronie, portalu społecznościowym, e-mailu, chacie, SMSie, jako kod QR lub tag NFC.
Platforma eliminuje konieczność tworzenia kont w wielu różnych, niepowiązanych ze sobą serwisach e-commerce. Kupującym pozwala jednym loginem i hasłem logować się do różnych sklepów , zarządzać swoimi danymi i wspólną historią transakcji.

Jest to wielokanałowa platforma e-commerce bez abonamentu, integrująca usługi takie jak bramki płatnicze, przesyłki kurierskie i paczkomaty.

Pozwala na zakup produktu poprzez unikatowy link, który można zamieścić na dowolnej stronie, portalu społecznościowym, e-mailu, chacie, SMSie, jako kod QR lub tag NFC.
Platforma eliminuje konieczność tworzenia kont w wielu różnych, niepowiązanych ze sobą serwisach e-commerce. Kupującym pozwala logować się do różnych sklepów, zarządzać swoimi danymi i wspólną historią transakcji.

Sprzedającym umożliwia szybkie rozpoczęcie sprzedaży on-line, poprzez kompletną obsługę procesu od zamówienia po wysyłkę. Pozwala wykorzystać istniejący już serwis jako sklep internetowy bez przeprowadzania dodatkowych integracji.

Autorem projektu jest krakowska spółka FSi.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej