Wielokanałowa platforma e-commerce, bez abonamentu

Jest to wielokanałowa platforma e-commerce bez abonamentu, integrująca usługi takie jak bramki płatnicze, przesyłki kurierskie i paczkomaty.
1koszyk umożliwia zakup produktu poprzez unikatowy link, który można zamieścić na dowolnej stronie, portalu społecznościowym, e-mailu, chacie, SMSie, jako kod QR lub tag NFC.
Platforma eliminuje konieczność tworzenia kont w wielu różnych, niepowiązanych ze sobą serwisach e-commerce. Kupującym pozwala jednym loginem i hasłem logować się do różnych sklepów , zarządzać swoimi danymi i wspólną historią transakcji.

Jest to wielokanałowa platforma e-commerce bez abonamentu, integrująca usługi takie jak bramki płatnicze, przesyłki kurierskie i paczkomaty.

Pozwala na zakup produktu poprzez unikatowy link, który można zamieścić na dowolnej stronie, portalu społecznościowym, e-mailu, chacie, SMSie, jako kod QR lub tag NFC.
Platforma eliminuje konieczność tworzenia kont w wielu różnych, niepowiązanych ze sobą serwisach e-commerce. Kupującym pozwala logować się do różnych sklepów, zarządzać swoimi danymi i wspólną historią transakcji.

Sprzedającym umożliwia szybkie rozpoczęcie sprzedaży on-line, poprzez kompletną obsługę procesu od zamówienia po wysyłkę. Pozwala wykorzystać istniejący już serwis jako sklep internetowy bez przeprowadzania dodatkowych integracji.

Autorem projektu jest krakowska spółka FSi.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskiwitamy na pokładzie
  • Dawid Kwaśnicadołączył do nas
  • Aleksandra Szulcdziękujemy za podpisanie
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachawłaśnie podpisał Manifest

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się