Rekrutacja i selekcja Nowej Generacji, poprzez wartości, gry i dane

W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów.

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku rekrutacji i selekcji opierając realizowane przez nas procesy o wartości, gry i dane oraz poprzez dostrzeganie osób zarówno po stronie Kandydatów, jak i Pracodawców.

Funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim od 2010 roku. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi firmami i instytucjami jak, m.in. SEAT VGP, Sabre, Ericpol Telecom, Tieto Poland, Luxoft Poland, Arvato, Orlen Oil, Albea Poland, Ministerstwo Finansów, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Jesteśmy autorami i realizatorami pierwszego w Polsce projektu rekrutacji i selekcji w pełni opartego na grach oraz wartościach, z powodzeniem wdrożonego w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Skutecznie łączymy świat nauki z rzeczywistością biznesową:
-Posiadamy 13 lat doświadczenia biznesowego.
- Jesteśmy autorami wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu rekrutacji i selekcji, w tym pierwszej na polskim rynku książki w pełni poświęconej teorii i praktyce stosowania Kompetencyjnych Testów Sytuacyjnych w rekrutacji, selekcji i ocenie Pracowników.
- We współpracy ze ekspertami z takich uczelni jak, m.in. Princeton University czy Uniwersytet Jagielloński, prowadzimy pracę naukową w zakresie tematyki przyciągania Kandydatów (Applicant Attraction) i Employer Brandingu.
- W celu zapewnienia tworzonym przez nas narzędziom najwyższej trafności i optymalnych właściwości psychometrycznych, współpracujemy z Prof. Stephenem Sirecim, światowej sławy ekspertem w zakresie trafności narzędzi diagnostycznych

Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia. Nasze wartości to:
- Orientacja na Osobę
- Odpowiedzialność
- Efektywność
- Dążenie do perfekcji
- Oparcie na dowodach
- Zespół
- Rewolucja

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboljest z nami
  • Aya Eshdatdziękujemy za podpisanie
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie dołączył
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskidołączył do nas
  • Gabriel Wołosewiczjest z nami
  • Michał Haneckidziękujemy za podpisanie

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się