4MOSA

moda

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem na rynku optycznym. Chcemy zrewolucjonizować rynek optyczny w Europie i być Nr 1

Posiadamy w swoim portfolio 2 marki okularów:
W MUSCAT nazywamy się rebeliantami, ponieważ w rewolucyjny na polskim rynku sposób skróciliśmy drogę dystrybucji. Wierzymy, że każdy ma prawo patrzeć na świat przez doskonałej jakości okulary za ułamek ceny. Kupując MUSCATy stajesz się świadomym konsumentem ceniącym jakość i przejrzyste ceny bardziej niż znane logotypy i zbędnych pośredników.

Jak to robimy, że nasze okulary kosztują tak niewiele, a jakością przewyższają nawet te z górnej półki? Tworząc MUSCAT, monopol na luksus zamieniliśmy na monopol na świetny design i innowacyjne pomysły na dystrybucję. Dziś dumnie omijamy pośredników, aby dostarczyć wysokiej jakości okulary w przystępnej cenie.

Nie możesz zdecydować, które okulary będą najlepsze dla Ciebie? Skorzystaj z DOMOWEJ PRZYMIERZALNI. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala przymierzyć wybrane wcześniej na stronie oprawki w domu, aby spokojnie wybrać te, w których czujemy się najlepiej.

https://muscat.pl/info/dlaczego-my
https://muscat.pl/info/przymierz-w-domu

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Karolina jankowiakjest z nami
  • Aleksandra Żukowskawłaśnie dołączył
  • Miguel Angelwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Machaladziękujemy za podpisanie
  • Katarzyna Koszewskadołączył do nas
  • tomasz suchanwłaśnie podpisał Manifest
  • Zaklina Hopjest z nami
  • Tomasz Falkowskiwłaśnie dołączył

3520 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się