Nowy wymiar reklamy

Abyss Glass to lustro, które posiada spersonalizowany interfejs umożliwiający dopasowanie wyświetlanych treści do potrzeb odbiorcy.

Adaptując pomysł wyświetlania obrazu na lustrze, wzbogacono go o rozmaite funkcjonalności. Tak, stworzono Abyss Glass - interaktywną powierzchnię reklamową. Lustro posiada spersonalizowany interfejs umożliwiający dopasowanie wyświetlanych treści do potrzeb Twojego odbiorcy. Zapisane ustawienia będą widoczne od razu na lustrze. :ustra są oparte na systemie box'ów. Każda funkcja znajduje się w konkretnym box'ie. Klient sam wybiera, które mają się pojawić na. Można zmieniać ich położenie, wielkość lub stworzyć własny. W każdym z nich wyświetlają się wybrane informacje: reklama produktu, wizualizacje muzyki, informacje o promocjach, bieżących i nadchodzących eventach lub wydarzenia ze świata.

Zespół

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • The ABSLwłaśnie dołączył
  • Mateusz Marcinkiewiczjest z nami
  • Ada Orkiszdziękujemy za podpisanie
  • Monika Pyrekdołączył do nas
  • anna kowalskawitamy na pokładzie
  • Zuzanna Kopaniawłaśnie podpisał Manifest
  • Loowłaśnie dołączył
  • Mjest z nami

2338 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się