Accesto Internet Software House

technologie reklamowe

We make IT simple for you! Advanced web and mobile app development

Projektujemy i tworzymy rozwiązania informatyczne dla istniejących firm i startupów

Our mission is to create IT solutions that make your life easier. We help large companies to optimize their work, as well as newly emerging start-ups in the implementation of their plans. We do not like complex and sub-optimal processes, procedures and unnecessary solutions. Working with the clients, we get to know their needs and then design practical tools that solve specific problems. We love new technologies because if we can do something better, let's do just that!

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Monika Beiger

2 sierpnia 2016 o 09:57

Witam, reprezentuję firmę Saffron. Zajmujemy się szeroko pojętym testowaniem softu, współpraucjemy z wieloma software house’ami. Nasza pełna oferta usług dostępna jest na stronie http://www.saffron.pl. Chętnie podejmiemy z Państwem współpracę. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 785295304

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

2 sierpnia 2016

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskajest z nami
  • Piotr Staneradziękujemy za podpisanie
  • Man Leewłaśnie dołączył
  • Iana Kaskodołączył do nas
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrowitamy na pokładzie
  • JAE-IL KIMjest z nami
  • Aleksandra Wyciskdziękujemy za podpisanie

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się