Active Propulsion Laboratory

energetyka

Oparte na zasadach komercyjnych laboratorium założone w celu wdrożenia do przemysłu motoryzacyjnego i energetyki nowych technologii.

ACTIVE PROPULSION LABORATORY jest opartym na zasadach komercyjnych, samoorganizującym się laboratorium o strukturze nie hierarchicznej, założonym w celu wdrożenia do przemysłu motoryzacyjnego i energetyki aktywnej technologii napędowej APS albo AA (od Aktive Antriebstechnik). Technologia aktywna jest oparta na wykorzystaniu w napędzie asymetrii oddziaływania materiałów elektronicznie usztywnianych i wyprzedza sposoby pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i technologie oparte na spalaniu – ze spalaniem paliwa jądrowego włącznie. Zadaniem firmy jest budowa prototypów i optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych generatorów prądu elektrycznego klasy AA o mocy od 1[kW] do 10[MW], sprzedaż licencji na produkcję generatorów na rynek polski i za granicę, doradztwo techniczne przy zakupie licencji oraz nadzór nad prawidłowym korzystaniem z licencji przez nabywców.

Zespół

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Karol Lasotadziękujemy za podpisanie
  • agawitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamil Szczepanikdołączył do nas
  • Michał Podwysockiwłaśnie dołączył
  • Michał Gołębiewskijest z nami
  • Alex Cailleteaudziękujemy za podpisanie
  • Andy Hopewitamy na pokładzie

2718 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się