Łączymy organizatorów, wystawców i gości targów - mobilnie!

Adfairs to rozwiązanie mobilne, które łączy organizatorów, wystawców i gości targów i udostępnia aplikację mobilną oraz platformę online.

Przejrzysta mapa obiektu - plan targów z oznaczeniem punktów strategicznych (np. wyjść, szatni, toalet) i funkcją wyznaczania trasy ułatwia poruszanie się po hali. Aplikacja dostarcza również wskazówek dotyczących dojazdu do miejsca, w którym odbywają się targi. Agenda targów zawsze pod ręką - dzięki wygodnemu harmonogramowi z możliwością ustawienia przypomnień o nadchodzących wydarzeniach nie przeoczysz już żadnych ciekawych punktów programu. Dodatkowe funkcje dla gości - aplikacja umożliwia dodawanie wystawców do ulubionych oraz przeglądanie listy nadchodzących wydarzeń w danym obiekcie. Każdy użytkownik znajdzie w niej także swoją indywidualną wizytówkę QR i samouczek z podpowiedziami dotyczącymi wszystkich funkcjonalności.Nowoczesna metoda promocji- wystawca ma możliwość edycji danych kontaktowych oraz opisu, a także dostęp do listy zeskanowanych wizytówek QR z opcją ich eksportu do Excela. Z poziomu panelu online można również - po wykupieniu dodatkowych pakietów - dodawać słowa kluczowe i przeglądać statystyki. Wszystkie dane w jednym miejscu - wygodny panel online umożliwia organizatorowi edycję podstawowych danych targów (nazwy, terminu oraz opisu), podgląd listy wystawców oraz wysyłanie powiadomień push do wszystkich użytkowników aplikacji Adfairs.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Sobolwitamy na pokładzie
  • Michał Kulińskiwłaśnie dołączył
  • Marcin Piwowarczykjest z nami
  • Tomasz Cichońdołączył do nas
  • Tomasz Cichońdziękujemy za podpisanie
  • Wojciech Dąbrowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Jacekwitamy na pokładzie
  • Andrzejwłaśnie dołączył

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się