Airly

hardware

let's explore air quality around you.

Airly dostarcza najbardziej zaawansowane informacje na temat jakości powietrza. Chcemy powiększyć istniejącą sieć stacji badających powietrze o nasze sensory, aby zapewnić dokładne dane w czasie rzeczywistym i prezentować je w intuicyjnym formacie po to, by zrozumieć jak ważna jest jakość powietrza i jak ją poprawić.

Według ostatnich raportów World Health Organization w ubiegłym roku na świecie zmarło 7 milionów ludzi jako skutek fatalnej jakości powietrza. Ludzie są nieświadomi, jak wielki wpływ na ich zdrowie mogą mieć zanieczyszczenia powietrza - powodem jest mała ilość stacji monitorujących. Jakość powietrza może się zmieniać drastycznie w ciągu dnia. Chcemy zbudować na świecie gęstą sieć niedrogich sensorów zanieczyszczeń powietrza. Dzięki milionom sensorów będziemy w stanie dostarczyć dokładną informację na temat jakości powietrza dla każdej osoby na świecie.

Airly dostarcza najbardziej zaawansowane informacje na temat jakości powietrza. Chcemy powiększyć istniejącą sieć stacji badających powietrze o nasze sensory (tysiąckrotnie tańsze of oficjalnych stacji monitorujących), aby zapewnić dokładne dane w czasie rzeczywistym i prezentować je w intuicyjnym formacie po to, by zrozumieć jak ważna jest jakość powietrza i ją poprawić.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Soboljest z nami
  • Michał Kulińskidołączył do nas
  • Marcin Piwowarczykwłaśnie dołączył
  • Tomasz Cichońdziękujemy za podpisanie
  • Tomasz Cichońwłaśnie podpisał Manifest
  • Wojciech Dąbrowskiwitamy na pokładzie
  • Jacekjest z nami
  • Andrzejdołączył do nas

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się