ALEF-BET

edukacja

Spersonalizowana platforma do nauki języków azjatyckich online

Alef-Bet to spersonalizowana platforma online do nauczania wybranych języków azjatyckich (Bliskiego i Dalekiego Wschodu), integrująca najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne IT w edukacji, w tym między innymi system zarządzania nauczaniem oraz machine learning.

Materiały do samodzielnej nauki będą dostępne 24 h na dobę w wersji mobilnej oraz webowej. Dodatkowo, uczeń będzie miał możliwość uczestniczenia w synchronizowanych lekcjach tutoringu 1:1 z lektorami (dydaktykami) pochodzącymi z krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
System zintegrowany z platformą będzie wyznaczać indywidualną ścieżkę nauki dla każdego ucznia poprzez indywidualny dobór materiał do samodzielnej nauki. Program taki będzie stale diagnozować mocne i słabe strony ucznia, jego profil oraz dostosowywał materiał i proces nauczania do jego potrzeb. W ten sposób każdemu uczniowi będzie wytyczana indywidualna ścieżka nauki i zapewnione zostaną warunki pobudzające do uczenia się języka niezależnie od pory dnia i miejsca przebywania ucznia.
Dzięki spersonalizowanym materiałom do samodzielnej nauki w formie gotowych kursów na różnych poziomach zaawansowania oraz indywidualnym lekcjom tutoringu z dyplomowanym lektorem, stale monitorującym postęp w nauce, każdemu uczniowi zostanie wytyczona jedyna w swoim rodzaju ścieżka pozwalającą na naukę języka według własnych predyspozycji językowych, zainteresowań oraz indywidualnych celów. Pozwoli to na zwiększenie zaangażowania uczniów w procesie nauki, zdiagnozowanie na każdym etapie nauki słabych i mocnych stron ucznia oraz precyzyjny dobór materiałów dydaktycznych. W rezultacie wpłynie to na wzrost efektywności kursów, tj. osiągnięcie wytyczonych celów w relatywnie krótszym czasie. Spersonalizowany tryb nauki obejmować będzie cały proces nauczania - od indywidualnych lekcji z własnym tutorem po materiały dydaktyczne do samodzielnej nauki.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdołączył do nas
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykajest z nami
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się