algolytics

analityka

Przewiduj zachowania swoich klientów

Tworzymy oprogramowanie analityczne, które pomaga firmom monetyzować gromadzone przez nich dane.

Nasz najnowszy system - Automatic Business Modeler - pozwala automatycznie budować modele predykcyjne. Jego obsługa nie wymaga zaawansowanej wiedzy statystycznej ani umiejętności programistycznych. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby prognozować, na przykład, kiedy klient odejdzie do konkurencji, do których klientów wysłać kampanię promocyjną produktu, czy dana osoba spłaci kredyt, o który się ubiega.

Stworzyliśmy także platformę Algoline, która umożliwia przewidywanie zdarzeń biznesowych w czasie rzeczywistym. Platforma Algoline zwycieżyła w Konkursie BIG DATA: Think Big CEE Congress, w kategorii Polska Innowacja 2015. Nagroda została przyznana za jej innowacyjność i unikalność wynikającą z połączenia automatyzacji analityki predykcyjnej z technologią Big Data.

Chcesz wiedzieć jakie decyzje podejmą Twoi klienci? Skontaktuj się z nami lub wejdź na e-abm.com

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie podpisał Manifest
  • Anna Rechitskaiajest z nami
  • Mateusz Sobczukdziękujemy za podpisanie
  • Paweł Muzykadołączył do nas
  • Firaswitamy na pokładzie
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się