Alleceny.pl

porównywanie cen

Wiemy gdzie najtaniej

Alleceny.pl http://www.alleceny.pl to największa porównywarka cen produktów spożywczych, kosmetyków, alkoholi, chemii gospodarczej oraz artykułów dla zwierząt, kładąca główny nacisk na produkty pochodzenia polskiego. Jako jedyni w Polsce pokazujemy różnice w cenach ze stacjonarnych sieci handlowych porównując je z cenami tych samych produktów w sklepach internetowych. Wartość rynku spożywczego w Polsce wynosi około 260 mld zł (dane za rok 2016).

Aktywnie działamy na rynku B2B, oferując płatny dostęp do panelu analitycznego Alleceny Analytics http://analytics.alleceny.pl, w którym znajdują się analizy cenowe produktów, marek, gazetek promocyjnych, producentów i sieci handlowych. Ułatwiamy nabywcom analiz sprawniejsze negocjacje handlowe, dając łatwy przegląd rynku FMCG. Nasz system to kompleksowe narzędzie służące do weryfikacji cen detalicznych oraz monitoringu działań konkurencji.

Współpracujemy ze sklepami internetowymi. Użytkownicy porównywarki mają możliwość zapoznania się z ofertą sklepów, przejścia na ich stronę internetową i tam dokonania zakupów. Współpraca ta oparta jest na modelu CPC/CPS.

Alleceny.pl porównuje oferty z ok. 600 sklepów internetowych, oferując ponad 400 tys produktów. Portal odwiedza 300 000 użytkowników miesięcznie.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Roman Bartusiakwitamy na pokładzie
  • Adam Polaszjest z nami
  • Ela wwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomasz Zimawłaśnie dołączył
  • dfdsf dsfdziękujemy za podpisanie
  • Kamil Maciakdołączył do nas
  • mir golwitamy na pokładzie
  • Jarosław Chojeckijest z nami

2346 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się