Allmart.pl

porównywanie cen

Inteligentna platforma zakupowa

Allmart.pl to platforma zakupowa stworzona w 2017 roku przez polską spółkę Paxton Intelligence sp. z o.o. Naszym celem jest wspieranie codziennych decyzji konsumenckich poprzez dostarczanie użytkownikom rynku e-commerce rozwiązań opartych o uczenie maszynowe (ang. Machine Learning) i sztuczną inteligencję (ang. Artificial Intelligence, AI).

Unikatowy koncept e-commerce zaprojektowany i wdrożony przez Paxton Intelligence pod nazwą Allmart.pl, jako pierwszy na świecie rozwiązuje narastający problem e-konsumentów związany z pracochłonnością porównywania cen produktów codziennego użytku. Można śmiało powiedzieć, że Allmart.pl to porównywarka cen 2.0, gdzie algorytmy matematyczne wykonują całą pracę za użytkownika, oferując optymalne rozwiązanie.

Platforma zakupowa Allmart.pl oferuje e-konsumentom unikatową funkcjonalność porównywania koszyka produktów w wielu sklepach internetowych jednocześnie, uwzględniając lokalizację oraz preferencje zakupowe użytkownika. Dodatkowo, robimy to w czasie 3 sekund, oferując najtańszą ofertę i ograniczając liczbę dostaw do minimum. To jednak nie wszystko. Użytkownicy Allmart.pl mogą składać oraz opłacać zamówienia bezpośrednio w platformie. Płatność realizowana jest tylko raz, bez względu na to, z ilu sklepów pochodzi zamówienie.

Zespół

Inwestorzy

Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej