Przebieralnia Wyprzedaży

Tworzymy serwis internetowy dla wszystkich miłośników wyprzedaży, aby ułatwić wyszukiwanie najlepszych przecen w wielu sklepach internetowych jednocześnie.

AllSales.pl nie jest zwykłym sklepem internetowym. Jest to platforma zawierająca aktualne wyprzedaże z wielu znanych marketów modowych online. Między innymi Zalando, ASOS i Answear. Oferta uzupełniana jest codziennie o nowe produkty, których cena została obniżona. Dzięki temu w naszym serwisie zawsze znajdziecie najnowsze ubrania, buty i dodatki, dostępne w lepszych cenach. Od teraz nie musisz więc zaglądać do każdego sklepu w poszukiwaniu przecenionych ofert. Na naszym profilu Facebook co jakiś czas umieszczamy również kody, dzięki którym można liczyć na dodatkowe zniżki. Dlatego też zachęcamy do polubienia naszej strony!

Zespół

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakdołączył do nas
  • Grzegorz Rejowskiwitamy na pokładzie
  • Rafał Froniadziękujemy za podpisanie
  • Mikołaj Roszakwłaśnie dołączył
  • Gultekin cirikwłaśnie podpisał Manifest

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się