AM Cycling

sport

AM Cycling to rowerowa marka odzieżowa. Nasze produkty charakteryzują się wyjątkowymi wzorami oraz są wykonane z najlepszych materiałów.

Kolarstwo szosowe to obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź branży rowerowej. Oprócz sportu jest to również styl życia. Dla kolarzy-amatorów nie jest istotny wynik, ale najważniejsza jest przyjemność
i radość jaką daje jazda na rowerze. Coraz częściej organizowane są wspólne jazdy, wycieczki, w których uczestniczy kilkadziesiąt lub więcej osób. Nieodłącznym elementem takiej jazdy jest coffee break. Kolarze zwracają również dużą uwagę na strój, który powinien nie tylko odpowiednio prezentować się, ale również być wykonany z dobrych materiałów. Rower staje się pretekstem do spotkania ze znajomymi. Jest to trend widoczny za granicą od kilku lat, do Polski dopiero dociera. AM Cycling stara się wyprzedzić potrzebę rynkową.
sport, odzież sportowa, ubrania sportowe, kolarstwo, odzież kolarska

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Włodzimierzdołączył do nas
  • Łukasz Dywickijest z nami
  • Daniel Pindelskiwłaśnie podpisał Manifest
  • mag domdziękujemy za podpisanie
  • Aneta Andrzejczykwłaśnie dołączył
  • Ren tanwitamy na pokładzie
  • MARCIN HARLAdołączył do nas
  • Jakob Frickejest z nami

4220 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się