Any expert, any time – AnyMind.

AnyMind to innowacyjna platforma służąca do sprzedaży i kupowania wiedzy w postaci natychmiastowych konsultacji online płatnych za minutę połączenia w kanałach wideo, audio i czat.Platforma dzieli się na dwie części. Pierwsza to MARKETPLACE z inteligentną wyszukiwarką opartą o uczenie maszynowe i przetwarzanie mowy naturalnej (sztuczna inteligencja), pozwalającą użytkownikowi na znalezienie konsultacji idealnie dopasowanej do zapytania. Druga to WIDGETY, które eksperci (indywidualni lub firmy) i partnerzy AnyMind mogą w łatwy sposób zainstalować na swoich serwisach, aby umożliwić swoim użytkownikom bezpośredni, płatny kontakt ze sobą czy swoimi pracownikami/ekspertami.

Tworzymy naszą platformę, ponieważ wierzymy, że każdy ma wiedzę, za którą ktoś inny jest w stanie zapłacić. Wiemy też, że każdy ma czasem potrzebę szybkiego dotarcia do konkretnych informacji lub uzyskania odpowiedzi na specyficzne pytanie. Tak specyficzne, że wyszukiwarki nie dają rady.

Na wyszukiwanie informacji marnujemy średnio dwie godziny dziennie. Po co? Przecież wystarczy zapytać kogoś, kto ma dużą wiedzę na interesujący nas temat i dopasuje odpowiedź do naszych konkretnych potrzeb.

Any expert, any time – AnyMind.

Zespół

Inwestorzy

1 000 000 - 2 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej