Any expert, any time – AnyMind.

AnyMind to innowacyjna platforma służąca do sprzedaży i kupowania wiedzy w postaci natychmiastowych konsultacji online płatnych za minutę połączenia w kanałach wideo, audio i czat.Platforma dzieli się na dwie części. Pierwsza to MARKETPLACE z inteligentną wyszukiwarką opartą o uczenie maszynowe i przetwarzanie mowy naturalnej (sztuczna inteligencja), pozwalającą użytkownikowi na znalezienie konsultacji idealnie dopasowanej do zapytania. Druga to WIDGETY, które eksperci (indywidualni lub firmy) i partnerzy AnyMind mogą w łatwy sposób zainstalować na swoich serwisach, aby umożliwić swoim użytkownikom bezpośredni, płatny kontakt ze sobą czy swoimi pracownikami/ekspertami.

Tworzymy naszą platformę, ponieważ wierzymy, że każdy ma wiedzę, za którą ktoś inny jest w stanie zapłacić. Wiemy też, że każdy ma czasem potrzebę szybkiego dotarcia do konkretnych informacji lub uzyskania odpowiedzi na specyficzne pytanie. Tak specyficzne, że wyszukiwarki nie dają rady.

Na wyszukiwanie informacji marnujemy średnio dwie godziny dziennie. Po co? Przecież wystarczy zapytać kogoś, kto ma dużą wiedzę na interesujący nas temat i dopasuje odpowiedź do naszych konkretnych potrzeb.

Any expert, any time – AnyMind.

Zespół

Inwestorzy

1 000 000 - 2 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Miguel Angelwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Machalajest z nami
  • Katarzyna Koszewskadołączył do nas
  • tomasz suchanwłaśnie podpisał Manifest
  • Zaklina Hopwłaśnie dołączył
  • Tomasz Falkowskidziękujemy za podpisanie
  • Mi Madziawitamy na pokładzie
  • Sylwia Michalczukjest z nami

3518 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się