appCreate

analityka

theappCreate to platforma służąca do samodzielnego tworzenia aplikacji mobilnej na platformy IOS i Android.

Platforma theappCreate to najprostsze rozwiązanie służące do tworzenia innowacyjnych aplikacji mobilnych, które zwiększają atrakcyjność i efektywność firmy oraz jej zyski. The appCreate to narzędzie na które czekałeś. Dzięki niemu możesz stworzyć spersonalizowaną aplikację mobilną na tablety i smartfony działające na IOS i Android. Otrzymujesz dostęp do jej zawartości i możliwość samodzielnej zmiany treści w dowolnym momencie bez udziału firm zewnętrznych i wiedzy programistycznej. Platforma zapewnia perfekcyjny wygląd aplikacji na każdym urządzeniu, co pozwala podkreślić jakość i wysoki standard Twojej firmy. Co więcej, nie musisz się już martwić aktualizacjami systemu, ona zrobi to za Ciebie. Nasza firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, dzięki czemu rozbudowujemy swoje portfolio o nowe projekty.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 $
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Bartłomiej Michałowskidziękujemy za podpisanie
  • Jan Nowakwitamy na pokładzie
  • Aleksander Olenderdołączył do nas
  • Patrycja Wójcikjest z nami
  • Aniela Matusiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Lutostańskiwłaśnie dołączył
  • Juliana Panaszukdziękujemy za podpisanie
  • Maciej Dąbrowskiwitamy na pokładzie

4586 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się