decyzje / uzgodnienia / pozwolenia

Archimind Software to narzędzie dedykowane branży projektowej – architektonicznej, planistycznej i drogowej. Jest to aplikacja służąca do kontroli procesów obiegu dokumentacji formalnej w biurze projektowym. Oprogramowanie działa online, a dane są przechowywane w chmurze internetowej. Zatem dostęp do niego ma każdy, kto jest połączony z internetem bez względu na położenie geograficzne.

Archimind można porównać do wirtualnej checklisty zawierającej listy najważniejszych dokumentów administracyjnych niezbędnych przy każdej realizacji. To jedyny program na rynku, który dostarcza projektantom tak dokładny schemat pracy z formalnościami. Dzięki oprogramowaniu pracownia może działać według utartych schematów, bez przeoczeń niezbędnych procedur. Intuicyjny i prosty interface skupiający się tylko i wyłącznie wokół organizacji pracy z dokumentacją formalną daje możliwość bardzo szybkiego wdrożenia w pracowni, bez potrzeby wielogodzinnych szkoleń.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Anna Serwatkawłaśnie dołączył
  • Dimitri Khlopkovwłaśnie podpisał Manifest
  • Weronika Borucdołączył do nas
  • Michał Stańczykdziękujemy za podpisanie
  • Maciej GACAjest z nami
  • ania Grigoryanwitamy na pokładzie
  • Ewa Chromniak-Przybyławłaśnie dołączył
  • Andrzej Rosińskiwłaśnie podpisał Manifest

3930 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się