artsieradz

sztuka / vintage

ARTsieradz to nietypowe miejsce kulturalne, w którym chwytamy i zatrzymujemy kreatywność i piękno. począwszy od 2017 roku.

ARTsieradz to nietypowy ośrodek kulturalny, w którym chwytamy i zatrzymujemy kreatywność i piękno. ARTgallerySieradz będzie międzynarodowym i wielofunkcyjnym centrum z hotelem, restauracją, publicznym ogrodem, inkubatorem przedsiębiorczości, miejscem spotkań biznesowych... gdzie muzyk, taniec, rzeźba i malarstwo łączą się ze sobą i wzajemnie na siebie oddziaływują.
Począwszy od 2017 roku.

ARTsieradz is an unique cultural space. We spot the creativity and the beauty. It’s an international and a multidisciplinary centre with a hotel, restaurant, public garden, start-up consulting office, meeting-point...
ARTgallerySieradz It’s more than a place to stay, it’s a cultural hub for Sieradz where art and business will connect and interact. Starting this 2017.

Hotel, restaurant, ecology, business, meet-point, incubator, events, art, showroom, workshop, cafe, delicatessen,

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Krzysztof Witkowskijest z nami
  • Łukasz Meloniuszdołączył do nas
  • Gosia Wojtowiczwłaśnie dołączył
  • Izabela Werbelwłaśnie podpisał Manifest
  • Bogumiła Kurzejadziękujemy za podpisanie
  • Dorota Zimnochwitamy na pokładzie
  • Marek Szwankowskijest z nami
  • Ada Jotdołączył do nas

2144 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się