Nigdy nie odpuszczamy!

AssisTech Sp. z o.o. jest firmą technologiczną działającą interdyscyplinarnie – na styku różnych dziedzin: informatyki, medycyny i nauk humanistycznych. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań wspierających człowieka w codziennym życiu.
Założyciele Spółki wywodzą się z Politechniki Gdańskiej, dlatego w rozwoju firmy i oferowanych przez nią produktów ogromną rolę odgrywają prace badawczo-rozwojowe, jak również współpraca z autorytetami świata nauki, na której założyciele koncentrują się od założenia Spółki.
Pomimo stosunkowo krótkiej historii firma zdołała pozytywnie wpłynąć na życie wielu ludzi, przede wszystkim zwracając im godność osoby ludzkiej, która czuje i rozumie co się wokół niej dzieje, która jest w stanie wyrażać swoje potrzeby i niejednokrotnie komunikować się z otoczeniem.
Flagowym produktem Spółki jest system C-Eye, będący jedynym w skali międzynarodowej produktem medycznym, wykorzystującym technologię śledzenia wzroku (kanał wzrokowy) w ocenie stanu świadomości oraz rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskadziękujemy za podpisanie
  • Piotr Stanerawitamy na pokładzie
  • Man Leewłaśnie dołączył
  • Iana Kaskodołączył do nas
  • Kamila Michockajest z nami
  • Silvia Fierrowłaśnie podpisał Manifest
  • JAE-IL KIMdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Wyciskwitamy na pokładzie

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się