Aye Aye Labs

druk 3D

producent superszybkich drukarek 3D HotRod Henry cechujących się unikatowym designem, wysoką jakością i możliwością korzystania z każdego do

Aye aye labs to powstały z końcem 2014 roku krakowski startup zajmujący się produkcją drukarek 3D. Ich flagowy model, HotRod Henry znany jest z niespotykanej stylistyki. Opatentowany design urządzenia nawiązuje bowiem do amerykańskich samochodów z lat '50 i '60 i stylu vintage. Zaprezentowana w 2015 roku drukarka HotRod Henry Supercharged zasługuje na swą nazwę będąc jednym z najszybszych urządzeń na Świecie. Zaawansowana elektronika wraz z opatentowanymi algorytmami sprawiają, że inni producenci mogą jedynie marzyć o zblizonych parametrach. Z rozdzielczością warstw sięgającą 50 mikronów jest także liderem w kwestii w precyzji druku technologii FFF. Ważnym aspektem jest również fakt, iż drukarki HotRod Henry są w stanie drukować każdym dostępnym na rynku materiałem termoplastycznym, również wysokotemperaturowymi polimerami czy poliamidami wzmacnianymi włóknem węglowym.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukdziękujemy za podpisanie
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firaswłaśnie dołączył
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkawitamy na pokładzie
  • Kashif Naeemdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się