BallSquad

sport

Pierwsza aplikacja do rezerwacji boisk sportowych w Polsce.

BallSquad to oparty na chmurze system SaaS do zarządzania obiektami sportowymi oraz aplikacja All-In-One działająca jako marketplace pomiędzy właścicielami obiektów sportowych i pasjonatami sportu. Poprzez BallSquad użytkownicy mogą wyszukać i zarezerwować boisko sportowe, a także utworzyć event sportowy dla zainteresowanych użytkowników ze swojej okolicy.

Aplikacja BallSquad daje użytkownikom możliwość rezerwacji obiektów sportowych oraz tworzenia eventów w prosty i bezpieczny sposób.
Właściciele obiektów sportowych mogą, za pośrednictwem BallSquad, płynnie przejść z przestarzałych metod rezerwacji na intuicyjny system online. Jednocześnie prezentując swoją ofertę dostępności boisk szerszej publiczności online, zwiększając ich potencjalne przychody.

Nasz Startup zrodził się z chęci promowania sportu i ułatwienia dostępu do obiektów sportowych w Polsce, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
Naszym celem jest sprawna transformacja obecnej papierowej formy rezerwacji boisk na bezpieczny i dostępny dla wszystkich system rezerwacji online.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyijest z nami
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskadziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie dołączył
  • Dawid Kwaśnicadołączył do nas
  • Aleksandra Szulcwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksander Szepczyńskijest z nami
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się