BallSquad

sport

Pierwsza aplikacja do rezerwacji boisk sportowych w Polsce.

BallSquad to oparty na chmurze system SaaS do zarządzania obiektami sportowymi oraz aplikacja All-In-One działająca jako marketplace pomiędzy właścicielami obiektów sportowych i pasjonatami sportu. Poprzez BallSquad użytkownicy mogą wyszukać i zarezerwować boisko sportowe, a także utworzyć event sportowy dla zainteresowanych użytkowników ze swojej okolicy.

Aplikacja BallSquad daje użytkownikom możliwość rezerwacji obiektów sportowych oraz tworzenia eventów w prosty i bezpieczny sposób.
Właściciele obiektów sportowych mogą, za pośrednictwem BallSquad, płynnie przejść z przestarzałych metod rezerwacji na intuicyjny system online. Jednocześnie prezentując swoją ofertę dostępności boisk szerszej publiczności online, zwiększając ich potencjalne przychody.

Nasz Startup zrodził się z chęci promowania sportu i ułatwienia dostępu do obiektów sportowych w Polsce, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
Naszym celem jest sprawna transformacja obecnej papierowej formy rezerwacji boisk na bezpieczny i dostępny dla wszystkich system rezerwacji online.