BillTech

fintech

Opłać wszystkie rachunki jednym kliknięciem

BillTech to darmowa platforma do opłacania rachunków. W 30 sekund zbierzesz wszystkie Twoje rachunki w jednym miejscu. Następnie, w zależności od Ciebie, albo opłacasz wszystkie za jednym razem albo całkowicie automatyzujesz płatności. Miej rachunki z głowy i wejdź na https://billtech.pl/

Jesteśmy dziś wszyscy wyjątkowo zabiegani i zestresowani bardziej niż kiedykolwiek. Dziwi nas, dlaczego wciąż musimy pamiętać o tak błahych i bezproduktywnych rzeczach jak opłacanie rachunków. Budując BillTech wyrażamy nasze pragnienie, abyście mieli więcej czasu dla tych, którzy są dla Was ważni i abyście mogli skupić się na rzeczach, które naprawdę kochacie robić!

Dlatego stworzyliśmy BillTech, platformę, która w szybki, łatwy i bezpieczny sposób zdejmie Wam z głowy ten niemiły obowiązek płacenia rachunków, z którym do czynienia ma każdy z nas. Wierzymy, że to tylko początek zmian i już niedługo będziemy mogli wspierać Was w jeszcze szerszym zakresie.

Jesteśmy Bartosz i Jędrzej, a Tobie zapłacimy za rachunki.

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 zł
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyidziękujemy za podpisanie
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie dołączył
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dawid Kwaśnicajest z nami
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskidziękujemy za podpisanie
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się