Cowork & travel. We will do the rest.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, często podróżujesz lub szukasz odpowiedniej przestrzeni i wsparcia w zakresie prowadzenia działalności – sieć partnerska biuro56 została stworzona właśnie z myślą o Tobie.

Biuro56 to nie tylko możliwość znalezienia idealnej przestrzeni do pracy – z biurkami, salką konferencyjną, WiFi i wszelkimi technologicznymi udogodnieniami – to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą są jego największym ekwiwalentem. Część z nich może Cię czegoś nauczyć, do innych możesz zgłosić się po pomóc w problematycznych kwestiach, czy nawet powierzyć im część swoich obowiązków. To od Ciebie zależy w jakim zakresie wykorzystasz benefity płynące z bycia członkiem społeczności biuro56! Począwszy od wirtualnego, przez bardzo realny adres i wsparcie w otwieraniu i prowadzeniu działalności, opiekę prawną, księgową, kadrową, tłumacza oraz trenera personalnego, po spotkania i wymianę umiejętności między członkami sieci biuro56 rozproszonymi po całym świecie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitbolwitamy na pokładzie
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderjest z nami
  • Aleksandra Kruczykdołączył do nas
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskidziękujemy za podpisanie
  • Gabriel Wołosewiczwitamy na pokładzie
  • Michał Haneckiwłaśnie dołączył

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się