BlackBurst

media / treści

Naszym głównym polem działania jest dostarczanie rozwiązań graficzno-informatycznych dla branży telewizyjnej.

Zajmujemy się tworzeniem systemów odpowiedzialnych za generowanie grafiki wyświetlanej w telewizji oraz integrujących systemy specyficzne dla rynku broadcastowego. Efekty naszych rozwiązań można zobaczyć oglądając teleturnieje, imprezysportowe oraz programy publicystyczne na antenach wielu stacji telewizyjnych w Polsce. Jakopierwsi w naszym kraju wdrożyliśmy rozwiązanie typu „Second Screen”, które polega napołączeniu treści wyświetlanych na ekranie telewizora z informacjami prezentowanymi poprzezaplikację mobilną, która dodatkowo umożliwia bogatą interakcję widza z programem. W strukturach firmy BlackBurst znajduje się również wielu znakomitych grafików, odpowiedzialnych za projekty czołówek, opraw telewizyjnych oraz aplikacji mobilnych.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 $
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tom Dudekwłaśnie dołączył
  • Andrzej Pawluczukwłaśnie podpisał Manifest
  • Anna Serwatkajest z nami
  • Dimitri Khlopkovdołączył do nas
  • Weronika Borucwitamy na pokładzie
  • Michał Stańczykdziękujemy za podpisanie
  • Maciej GACAwłaśnie dołączył
  • ania Grigoryanwłaśnie podpisał Manifest

3932 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się