Nowa przestrzeń rozwoju

Reklama na blogach dla marek.

Od 2010 roku opracowujemy i wdrażamy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, a także aktywnie uczestniczymy w rozwoju polskiej blogosfery. Naszym projektom przyświeca główny cel - stworzyć coś, pod czym chętnie się podpisujemy. Dbamy o naszych Klientów wnosząc w kampanie unikalny know-how. Kierujemy się bardzo prostą filozofią - uważnie dobieraj partnerów do współpracy i rób to, co kochasz. Czujemy się silni w tych dwóch fundamentalnych zasadach,a budowanie marki wspólnie z odpowiednimi, szanującymi nas i pozytywnymi ludźmi stanowi dla nas doskonałą drogę w biznesie. Wierzymy, że najlepsze idee zawsze rodzą się w grupie dobrze współpracujących, utalentowanych ludzi. Kochamy social media, reklamę natywną, produkcję wideo i pisanie. Budujemy i implementujemy idee poparte mocną strategią. Nie boimy się najtrudniejszych wyzwań. Angażujące kampanie, które poruszają i angażują ludzi ekscytują nas na tyle, że za każdym razem serwujemy wyłącznie unikalne propozycje.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakielwłaśnie podpisał Manifest
  • kobiwłaśnie dołączył
  • Dan Abitboldołączył do nas
  • Aya Eshdatwitamy na pokładzie
  • Anna Penderdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskiwłaśnie dołączył

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się