born-electric

samochody

Born Electric - place where the e-motion meets emotions

Born Electric tworzy system napędowy z alternatywnym, innowacyjnym rozwiązaniem sterowania wraz z multifunkcyjną baterią. System ten jest odpowiedzią na nowoczesny napęd do istniejących lekkich pojazdów spalinowych.

Born Electric zajmuje się projektowaniem i budową napędów elektrycznych, systemów zasilania oraz systemów sterowania. BE Plug&Drive jest gotowym systemem napędowym zdolnym zastąpić silnik spalinowy w lekkim pojeździe, maszynie czy platformie. System testowany już jest w środowisku elektrycznych gokartów rekreacyjnych i wyczynowych. Już dziś pracujemy nad rozwojem systemu, żeby wdrożyć go do szerszej gamy rozwiązań.
W sektorze gokartów jesteśmy gotowi do adaptacji istniejącego modułu do różnych rodzajów ram i podwozi. Cechą tego rozwiązania jest znaczna redukcja kosztów wejścia związanych z zastosowaniem napędu elektrycznego oraz kosztów użytkowania. Nasze rozwiązanie, przy współpracy z obecnym producentem podwozi kartów, szybko przekształci się w całościowy produkt.
Kolejną zaletą jest modułowość systemu. Klient może zamówić dowolną pojemność baterii, moc silnika czy wyposażenie dodatkowe, przez co ma możliwość dostosowania oferowanej przez siebie usługi do rynku, na którym działa. Dodatkowym atutem jest niespotykany w branży sposób finansowania. Nabywcy będą mogli wybrać możliwość "leasingowania" produktów. Opcja ta dodatkowo zmniejszy barierę wdrożenia systemów napędu elektrycznego.
Mamy wiele przewag konkurencyjnych, biorąc pod uwagę początkowe stadium rozwoju kartów elektrycznych na rynku. Nasz młody zespół inżynierów z innowacyjnym podejściem do technologii, ma już na koncie wiele sukcesów. Zarówno w zakresie ekologicznych pojazdów spalinowych jak i elektrycznych, które udowodniły swoją wartość na międzynarodowych zawodach we Francji, Anglii, Finlandii, Australii i RPA.

System is modular and scalable. We may adjust our offer to the client need in terms of battery capacity, motor power or additional features. Moreover we are offering leasing option for entering cost reduction for small business.
Our young team of engineers has already gained knowledge at the projects of building solar racing cars or super-efficient vehicles. Those project were successful at competitions and races around the world. We strongly believe that this experience will lead us straight into future of mobility – e-mobility.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Kaja Kuczynskawłaśnie podpisał Manifest
  • MOHAN RAJdołączył do nas
  • Krzysztof Wdziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Stenkajest z nami
  • Magda Tomaszewskawitamy na pokładzie
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie dołączył
  • Emil Sariyevwłaśnie podpisał Manifest
  • Monika Sikoradołączył do nas

4562 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się