botomatiq

komunikatory

Twórzmy przyszłość razem już teraz

Botomatiq pozwala zaoszczędzić pieniądze inwestowane w dział obsługi klienta, zwiększyć efektywność osób pracujących w tym dziale i skrócić czas reakcji na zapytania klientów. Jest to platforma do samodzielnego tworzenia i zarządzania czatbotem bez znajomości programowania. Dedykowana jest firmom, posiadającym rozbudowany dział obsługi klienta, do którego każdego dnia napływa dużo zapytań ze strony klientów.

Platforma Botomatiq to platforma uniwersalna pod wieloma kwestiami. Przede wszystkim nie ma podziału na lokalizację geograficzną czy używany język. Czatbot będzie reagował na słowa kluczowe w takim języku w jakim go przygotujesz i będzie udzielał odpowiedzi w takim języku w jakim je napiszesz. Rozwiązanie nie jest również dedykowane konkretnej branży. To jaką bazę wiedzy bot będzie posiadał zależy tylko i wyłącznie od firmy, która go stosuje.
Największą korzyścią wdrożenia czatbotu w struktury firmy jest przede wszystkim nieoceniona oszczędność. Każdy pracownik działu obsługi klienta ma swoje ograaniczenia, wiąże się to z tym, że im więcej zapytań firma otrzymuje, tym więcej pracowników musi zatrudniać by utrzymać krótki czas reakcji. Czatbot nie ma ograniczeń, może obsługiwać jednocześnie nieskończenie wiele użytkowników udzielając im odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tym samym odciążając operatorów co może pozwalić im skupić się na faktycznych problemach klientów wymagających ingerencji człowieka.
Czatbot to również świetne miejsce do pozyskiwania i kategoryzowania leadów, które następnie można przekazać działowi sprzedaży. System monitoruje wszystkie złożone zapytania dzięki czemu dokładnie można analizować faktyczne potrzeby klientów obserwując zadawane pytania, również te, które nie spotkały się z odpowiedzią, mogą to być wyraźne sygnały na poszerzenie oferowanego zakresu informacji i dostosowania usług pod oczekiwania klientów.
Bota można również wykorzystywać do sugerowania najciekawszych produktów i usług, rozwiązywania szablonowych problemów czy inicjowania rozmowy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej