Bottlabel | etykiety na butelki

sprzedaż / marketing

personalizowane etykiety na butelki: wino, wódkę weselną, piwo, okolicznościowe

Bottlabel to sklep, który umożliwia zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki. Masz domową produkcję wina, jesteś piwowarem, szykujesz wesele, czy też zbliża się wydarzenie na które potrzebujesz oryginalnego prezentu?

Bottlabel to sklep, który umożliwia zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki
Masz domową produkcję wina, jesteś piwowarem, szykujesz wesele, czy też zbliża się wydarzenie na które potrzebujesz oryginalnego prezentu?
W naszej ofercie znajdziesz etykiety na wesele, urodziny, rocznicę i inne okazje.
Wystarczy tylko wybrać wzór, wpisać własny tekst lub dodać zdjęcie i zamówić, a Twoje butelki nabiorą nowego blasku i charakteru.

Oferujemy etykiety na butelki w kilku kategoriach: wino, piwo, wódka weselna i inne imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczór kawalerski, czy parapetówka. W każdej kategorii zawartych jest wiele wzorów, które sam możesz edytować, dodając wymyślony tekst, własne zdjęcie, czy też dostosować kolorystykę do swoich upodobań. Następnie gotowe do przyklejenia etykiety wystarczy umieścić na swojej butelce.

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mir goldziękujemy za podpisanie
  • Jarosław Chojeckiwitamy na pokładzie
  • The ABSLwłaśnie dołączył
  • Mateusz Marcinkiewiczdołączył do nas
  • Ada Orkiszjest z nami
  • Monika Pyrekwłaśnie podpisał Manifest
  • anna kowalskadziękujemy za podpisanie
  • Zuzanna Kopaniawitamy na pokładzie

2340 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się