Bottlabel | etykiety na butelki

sprzedaż / marketing

personalizowane etykiety na butelki: wino, wódkę weselną, piwo, okolicznościowe

Bottlabel to sklep, który umożliwia zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki. Masz domową produkcję wina, jesteś piwowarem, szykujesz wesele, czy też zbliża się wydarzenie na które potrzebujesz oryginalnego prezentu?

Bottlabel to sklep, który umożliwia zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki
Masz domową produkcję wina, jesteś piwowarem, szykujesz wesele, czy też zbliża się wydarzenie na które potrzebujesz oryginalnego prezentu?
W naszej ofercie znajdziesz etykiety na wesele, urodziny, rocznicę i inne okazje.
Wystarczy tylko wybrać wzór, wpisać własny tekst lub dodać zdjęcie i zamówić, a Twoje butelki nabiorą nowego blasku i charakteru.

Oferujemy etykiety na butelki w kilku kategoriach: wino, piwo, wódka weselna i inne imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, wieczór kawalerski, czy parapetówka. W każdej kategorii zawartych jest wiele wzorów, które sam możesz edytować, dodając wymyślony tekst, własne zdjęcie, czy też dostosować kolorystykę do swoich upodobań. Następnie gotowe do przyklejenia etykiety wystarczy umieścić na swojej butelce.

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

KATARZYNA

27 września 2016 o 14:19

witam .. potrzebuje etykiete samoprzylepna na 60 urodziny znajomej. zalezy mi aby na przodzie bylo zdjecie i napisz 60 a na tylnej czesci tekst z zyczeniami. wiec naklejka musi byc dwu czesciowa na przud butelki jak i na tyl. Czy jest to mozliwe do zrealizowania i w jakim czasie

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

27 września 2016

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Włodzimierz Sadzikdziękujemy za podpisanie
  • Tomek Bialec`witamy na pokładzie
  • Bartłomiej Michałowskiwłaśnie dołączył
  • Jan Nowakwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksander Olenderdołączył do nas
  • Patrycja Wójcikjest z nami
  • Aniela Matusiakdziękujemy za podpisanie
  • Michał Lutostańskiwitamy na pokładzie

4589 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się