Innowacyjna platforma sklepów subskrypcyjnych

Boxlo to internetowa platforma umożliwiająca uruchomienie i zarządzenie własnym sklepem subskrypcyjnym. Aby uruchomić sklep, wystarczy wybrać jeden z szablonów, określić parametry subskrypcji oraz dostosować jego wygląd.

Łatwy w obsłudze panel administracyjny umożliwia samodzielne uruchomienie sklepu, określenie parametrów subskrypcji oraz zarządzanie sprzedażą. Funkcjonalne i estetyczne szablony sklepów można dostosować do własnego systemu identyfikacji wizualnej.

Subskrypcja to innowacyjny kanał sprzedaży, pozwalający przedsiębiorcy w łatwy sposób przewidzieć koszty oraz zaplanować przychody. Eliminuje problem długookresowego magazynowania towarów. Uruchomienie sklepu na platformie Boxlo jest darmowe. Opłata pobierana jest wyłącznie za aktywnego subskrybenta.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitbolwłaśnie podpisał Manifest
  • Aya Eshdatjest z nami
  • Anna Penderwłaśnie dołączył
  • Aleksandra Kruczykdziękujemy za podpisanie
  • Justyna Sagandołączył do nas
  • Daniel Grabskiwitamy na pokładzie
  • Gabriel Wołosewiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Haneckijest z nami

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się