Brella.pl – Zdalna asystentka i concierge

back / middle office

Brella.pl - Zdalna asystentka i concierge

Brella to zespół zdalnych asystentek oraz prywatny concierge, które kontaktując się telefonicznie lub e-mail'owo pomagają swoim klientom w realizacji codziennych obowiązków, nie tylko służbowych ale także prywatnych. Unikalne połączenie sekretarki, asystentki zarządu i concierge (w tym travel i vip) sprawia, że klienci oszczędzają ok. 40 godzin tygodniowo na realizację tego co naprawdę ważne.

Zajmujemy się pomocą w codziennych obowiązkach jak np.: pełna organizacja podróży służbowej, kalendarza czy kontaktów służbowych, ale również obsługa zakupów, planowanie wakacji rodzinnych, cykliczny kontakt z członkami rodziny czy organizacja ferii w wiosce Św. Mikołaja (tak, to jedno z ostatnich zadań).

Wszyscy nasi klienci, którzy rozpoczęli z nami współpracę doszli do jednego bardzo ważnego wniosku: "Dlaczego mam marnować czas na coś, co może za mnie zrobić ktoś inny, w dodatku w niższej cenie?". Dzisiaj Brella to klub ludzi złożonych z klientów, którzy odzyskali czas oraz chęci do robienia tego co naprawdę istotne, nie tylko w życiu zawodowym ale także prywatnym.

Siłą Brelli jest dynamiczny i doświadczony zespół . Wirtualne asystentki Brelli rekrutują się z branży hotelarskiej i bankowej. Każda z nich ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w obsłudze segmentu najbardziej wymagającego klienta. Zespół Brelli jest gruntownie przeszkolony i przygotowany do reprezentowania interesów klienta w każdej sytuacji. Profesjonalizm, dyskrecja i klasa to minimum wymagań wobec asystentek Brelli.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej