Brella.pl – Zdalna asystentka i concierge

back / middle office

Brella.pl - Zdalna asystentka i concierge

Brella to zespół zdalnych asystentek oraz prywatny concierge, które kontaktując się telefonicznie lub e-mail'owo pomagają swoim klientom w realizacji codziennych obowiązków, nie tylko służbowych ale także prywatnych. Unikalne połączenie sekretarki, asystentki zarządu i concierge (w tym travel i vip) sprawia, że klienci oszczędzają ok. 40 godzin tygodniowo na realizację tego co naprawdę ważne.

Zajmujemy się pomocą w codziennych obowiązkach jak np.: pełna organizacja podróży służbowej, kalendarza czy kontaktów służbowych, ale również obsługa zakupów, planowanie wakacji rodzinnych, cykliczny kontakt z członkami rodziny czy organizacja ferii w wiosce Św. Mikołaja (tak, to jedno z ostatnich zadań).

Wszyscy nasi klienci, którzy rozpoczęli z nami współpracę doszli do jednego bardzo ważnego wniosku: "Dlaczego mam marnować czas na coś, co może za mnie zrobić ktoś inny, w dodatku w niższej cenie?". Dzisiaj Brella to klub ludzi złożonych z klientów, którzy odzyskali czas oraz chęci do robienia tego co naprawdę istotne, nie tylko w życiu zawodowym ale także prywatnym.

Siłą Brelli jest dynamiczny i doświadczony zespół . Wirtualne asystentki Brelli rekrutują się z branży hotelarskiej i bankowej. Każda z nich ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w obsłudze segmentu najbardziej wymagającego klienta. Zespół Brelli jest gruntownie przeszkolony i przygotowany do reprezentowania interesów klienta w każdej sytuacji. Profesjonalizm, dyskrecja i klasa to minimum wymagań wobec asystentek Brelli.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakielwłaśnie dołączył
  • kobijest z nami
  • Dan Abitboldziękujemy za podpisanie
  • Aya Eshdatwitamy na pokładzie
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Saganwłaśnie dołączył
  • Daniel Grabskijest z nami

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się