broker-floty-sp-z-o-o

samochody

Broker Floty - zdejmij sobie samochód z głowy.

Zleć nam doradztwo i negocjowanie przy zakupie pojazdów. Pozwól, żebyśmy potem zadbali o twój samochód lub motocykl - zajęli się serwisem czy choćby myciem z obsługą door-to-door.
Możesz nas poprosić o zarezerwowanie samochodu na wynajem - krótszy lub dłuższy, wedle potrzeb.
Do usług!

Jak wykorzystać swoją pasję w pracy? Znaleźć wspólnika, który tę pasję dzieli i otworzyć razem firmę, a potem czerpać z tego przyjemność, z pożytkiem dla Klientów.

Można powiedzieć, że cały zespół Brokera Floty ma "korbę" na punkcie motoryzacji. Każdy z nas w trochę inny sposób, ale jedno nas łączy - kochamy wszystko, co ma koła i silnik.

A skąd pomysł na to, co robimy? Zauważyliśmy, że mamy już na tyle dużą sieć znajomych, że co rusz ktoś nas pytał: gdzie naprawić skrzynię biegów? gdzie znaleźć dobrego lakiernika? która myjnia jest najlepsza? jak szybko i tanio wynająć samochód w Warszawie?, itd. Okazało się, że znamy odpowiedź na większość z tych pytań. A jak nie znamy, to wiemy, gdzie szukać. I tak powstał Broker Floty. Po prostu zdejmujemy samochód z głowy!

Na naszych usługach korzystają wszyscy:

Klienci - bo oszczędzają czas, który normalnie straciliby szukająć najlepszej oferty

nasi dostawcy/wykonawcy - bo polecamy ich naszym klientom, a jednocześnie ułatwiamy kontakt na linii Wykonawca-Klient, co przyspiesza realizację usług

i my również, bo mamy zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym - a to jest dla nas najlepsza nagroda!Chcemy, żeby Klienci wracali do nas z każdą potrzebą związaną z motoryzacją. Co ważne, wynagrodzenie otrzymujemy od naszych dostawców jedynie na podstawie efektów, jakie uda nam się wspólnie wypracować.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Włodzimierzdziękujemy za podpisanie
  • Łukasz Dywickiwłaśnie dołączył
  • Daniel Pindelskiwitamy na pokładzie
  • mag domwłaśnie podpisał Manifest
  • Aneta Andrzejczykdołączył do nas
  • Ren tanjest z nami
  • MARCIN HARLAdziękujemy za podpisanie
  • Jakob Frickewłaśnie dołączył

4220 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się