Brumgo

logistyka

Zarządzanie flotą, Monitoring GPS, Position sharing

Brumgo to wieloplatformowa aplikacja monitoringu gps umożliwiająca lokalizowanie samochodów i mierzenie ich statystyk z funkcją dzielenia się lokalizacją oraz trasami. Do rejestracji trasy wykorzystuje wbudowane w telefony moduły GPS oraz lokalizatory Brumgo (Pocket/Basic/Plug). Brumgo oferuje błyskawiczny podgląd pozycji pojazdów z dostępem do kluczowych parametrów oraz sposobu użytkowania samochodów przez kierowców. To aplikacja umożliwiająca także swobodne dzielenie się lokalizacją pojazdów oraz przemierzonymi trasami - wystarczy tylko wygenerować link i przesłać go do swoich klientów czy znajomych.

Zadaniem fleet managera jest zarządzanie flotą w taki sposób, aby poprawić jej wydajność i zmniejszyć koszty eksploatacyjne. Jednak droga do osiągnięcia tego celu nie jest prosta. W branży logistycznej utarło się twierdzenie, że zarządzanie parkiem maszynowym to bezkresne pole minowe, po którym trzeba umieć stąpać. Nauczenie się tego mają ułatwiać systemy monitoringu GPS, analizujące ogrom parametrów i przedstawiające wyniki zebrane w postaci rozbudowanych raportów.

Systemy te najczęściej działają wyłącznie na komputerze, a ich komfortowa obsługa wymaga więcej niż jednego monitora (aplikacje na smartfony są mocno okrojone). Sprawę komplikują jeszcze wysokie koszty wdrożenia oraz umowy długoterminowe, więc gdzie w tym prostota i oszczędność czasu, tak bardzo oczekiwane przez małych przedsiębiorców? No właśnie. Wynikiem tej sytuacji jest fakt, że ponad 80% przedsiębiorców na rynku pojazdów dostawczych, vanów i samochodów osobowych nie korzysta z systemu monitoringu GPS. Podjęliśmy się wyzwania i postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które zmieni podejście właścicieli firm. Miało być ono proste w użytkowaniu z jasno przedstawionymi danymi, możliwością zarządzania eksploatacją oraz dzielenia się pozycją i trasami. Wiedzieliśmy jak to zrobić, ponieważ już od blisko 10 lat równolegle tworzymy projekty GPS Guardian oraz GPS Logistic PRO.

Początkowe założenia uwzględniały zbudowanie mniej zaawansowanej wersji platformy monitoringu - GPS Guardian w wersji Light. Jednak im dalej zmierzaliśmy, tym więcej pojawiało się pomysłów oraz zmian - ewolucja była tak spora, że naturalną drogą było stworzenie nowego projektu od samych podstaw, tak właśnie powstało Brumgo.

Brumgo to wieloplatformowa aplikacja monitoringu GPS działająca na komputerze, telefonie i tablecie (iOS/Android). Narzędzie jest niezwykle proste w instalacji - do podstawowego lokalizowania można wykorzystać smartfon z modułem GPS, a dla bardziej wymagających przygotowane zostały profesjonalne zestawy z lokalizatorami.

Brumgo oferuje błyskawiczny podgląd pozycji pojazdów z dostępem do kluczowych parametrów oraz sposobu użytkowania samochodów przez kierowców. To aplikacja umożliwiająca także swobodne dzielenie się lokalizacją pojazdów oraz przemierzonymi trasami - wystarczy tylko wygenerować link i przesłać go do swoich klientów czy znajomych.

Brumgo dodatkowo kontroluje eksploatację samochodów oraz zabezpiecza obszary wytyczone przez użytkownika, dzięki czemu wie o każdym wjeździe i wyjeździe ze strefy. Aplikacja powiadamia o aktualnych trendach floty – pojawi się notyfikacja, jeżeli będzie działo się coś złego. Z Brumgo nie ma potrzeby poświęcania czasu na żmudną analizę danych - aplikacja wykona to automatycznie i wskaże miejsca warte uwagi.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • EWELINA Witkowskadołączył do nas
  • Aleksandra Tomkiewiczdziękujemy za podpisanie
  • Fani Fraswłaśnie dołączył
  • Maciekjest z nami
  • Magda Stadnikwitamy na pokładzie
  • Wojciech Jeznachwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Andrzejdołączył do nas
  • Viktoriia Lavrynenkodziękujemy za podpisanie

4122 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się