Personalizacja ścieżki rozwoju na jaką zasługujesz

Łączymy z sobą ludzi, wydarzenia, inicjatywy i możliwości, niezbędne dla rozwoju. System automatycznie dopasowuje oferty do potrzeb odbiorcy i przedstawia je online lub w spersonalizowanym mailingu-raporcie.

CARE-ER to idealne miejsce dla każdego, kto poszukuje możliwości rozwoju: chce rozwijać siebie i swoją karierę, automatycznie otrzymywać dopasowane informacje o wydarzeniach i możliwościach, zdobywać nowe kwalifikacje, wymieniać się wiedzą, tworzyć markę osobistą.

CARE-ER to także potężne i wartościowe medium dla każdej firmy, osoby, organizacji, która chce informować o swoich ofertach np. szkoleń, wydarzeń, pracy, targów czy kursów i chce pozyskać dopasowanych i zainteresowanych odbiorców, którym oferta zostanie automatycznie przedstawiona.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjawitamy na pokładzie
  • bhdsjkdziękujemy za podpisanie
  • Christopher Mosedalejest z nami
  • Karolina Ciźlawłaśnie podpisał Manifest
  • Albert Smektalskidołączył do nas
  • Krzysztof Gaffkewłaśnie dołączył
  • Daniel Kaluzawitamy na pokładzie
  • Adam Czarnotadziękujemy za podpisanie

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się