carly.pl

samochody

Najlepsze oferty na nową Skodę w jednym miejscu

Dzięki Carly.pl możesz w prosty i bardzo wygodny sposób otrzymać najlepsze oferty na nową Skodę. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Wszystko co musisz zrobić to skorzystać z naszego konfiguratora, gdzie będziesz mógł dopasować samochód pod swoje oczekiwania – wybrać wszystkie jego parametry, począwszy od rodzaju silnika, a na kolorze karoserii kończąc. Po skonfigurowaniu auta Twoich marzeń pozostaje Ci już tylko czekać na oferty od dealerów, które napłyną do Ciebie w ciągu 96 godzin.

Po tym czasie możesz dokonać wyboru przez pryzmat wielkości otrzymanego rabatu na Skodę, przez odległość salonu od miejsca zamieszkania, czy tez inne, dodatkowe bonusy od dealera. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie oferty znajdują się na Twoim koncie Carly, a Ty masz wreszcie czas i odpowiednie, komfortowe warunki by podjąć właściwą decyzję.

Pamiętaj, że niezależnie od tego czy kupisz samochód, czy nie, Carly.pl jest całkowicie darmowe.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • kobidziękujemy za podpisanie
  • Dan Abitbolwitamy na pokładzie
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskidziękujemy za podpisanie
  • Gabriel Wołosewiczwitamy na pokładzie

3845 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się