Cervi Robotics

internet rzeczy

Robotyka. Drony. Internet Rzeczy. Szybkie prototypowanie dla Twojego biznesu.

W Cervi Robotics zajmujemy się prototypowaniem robotów, dronów oraz urządzeń dla Internetu Rzeczy. Naszą główną przewagą konkurencyjną są pracownice. Zatrudniamy tylko i wyłącznie finalistów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów technologicznych. Myślenie “out of the box” to codzienność dla nas. Pomagamy naszym klientom znaleźć tanie i efektywne rozwiązania zbudowane z myślą o skalowalności od samego początku.

Jesteśmy dobrzy w:
- Outsourcing Badań i Rozwoju
- Szybkie prototypowanie urządzeń i pisaniu dedykowanego oprogramowania
- Oprogramowanie dla robotów, dronów oraz urządzeń Internetu Rzeczy
- Integracja urządzeń z chmurą
- Niskowolumenowa produkcja oraz produkcja masowa

Podczas współpracy z klientem przede wszystkim zbieramy wymagania i pomagamy dopracować specyfikację techniczną. Razem tworzymy harmonogram prac, żeby upewnić się że wszystko będzie zrobione w akceptowalnych przez klienta terminach. Po tygodniu prac przedstawiamy pierwsze wyniki. Biorąc pod uwagę że biznes ciągle się zmienia, w każdej chwili klient może poprosić nas o zmianę kierunku rozwoju projektu. Jesteśmy przyzwyczajeni do ciągłych zmian w specyfikacji, więc każdy projekt jest rozwijany iteracyjnie i moduły są maksymalnie niezależne jeden od drugiego.

W zarządzaniu projektami używamy SCRUM, co oznacza że możemy nie tylko znacząco obniżyć koszt projektu w porównaniu do tradycyjnych modeli zarządzania, a i stworzyć produkt, który będzie rzeczywiście spełniał potrzeby biznesu na etapie oddania projektu.

Pomagamy naszemu klientowi przejść przez każdy z niżej wymienionych etapów od pomysłu do produkcji masowej:
- Pomysł
- Proof of Concept
- Funkcjonujący prototyp
- Design dla produkcji i montażu
- Pomoc przy certyfikacji, montażu, testowaniu i wysyłce

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej