Druk 3D w diagnostyce i terapii medycznej

Celem zespołu Chirurgii 3D jest łączenie nowoczesnych technologii informatycznych, druku 3D oraz technologii medycznych.

Oferujemy kompleksowe informatyczne wsparcie podczas planowania zabiegów operacyjnych oraz zapewniamy realizację całego procesu przetwarzania danych medycznych.

Na podstawie badania tomograficznego wykonujemy wirtualny model pacjenta, który oferuje dużo większą szczegółowość niż standardowy dwuwymiarowy obraz tomograficzny. Stworzony model pozwala na przeprowadzenie wirtualnych procedur medycznych takich jak np. resekcja, osteotomia oraz stanowi cenny fragment dokumentacji medycznej.

Na podstawie tak opracowanego wirtualnego modelu wykonujemy profesjonalnej jakości wydruki trójwymiarowe struktur anatomicznych pacjenta. Oferowane wydruki 3D wykonywane są z wykorzystaniem technologii selektywnego spiekania proszków oraz z wykorzystaniem żywic światło-utwardzalnych.

W ramach wsparcia przy planowaniu zabiegów operacyjnych zajmujemy się także przygotowaniem szablonów do implantacji oraz projektowaniem spersonalizowanych implantów.

Nasz zespół posiada 10 letnie doświadczenie w modelowaniu i wizualizacji 3D danych medycznych potwierdzone udziałem w międzynarodowych projektach naukowych.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Norbert Nowickidołączył do nas
  • Iza Moskowitamy na pokładzie
  • Tomasz Hostyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartlomiej Gabryśwłaśnie dołączył
  • Kamila Czajajest z nami
  • Marcin Bednarzdziękujemy za podpisanie
  • Rafał Pawlusdołączył do nas
  • Julia Szyndzielorzwitamy na pokładzie

2571 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się