cinematicvr

moda

Zacieramy granicę pomiędzy zakupami online i offline

CinematicVR wykorzystuje nowoczesne medium jakim jest wirtualna rzeczywistość (VR) do prezentacji oraz promocji produktów i usług naszych klientów. Tworzymy filmy 360, wirtualne katalogi produktów oraz interaktywne aplikacje VR. Pracujemy również nad platformą LookRoom, przeznaczoną dla projektantów mody.

CinematicVR wykorzystuje nowoczesne medium jakim jest technologia wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości do prezentacji oraz promocji produktów i usług swoich klientów. Tworzymy filmy 360, wirtualne katalogi produktów oraz interaktywne aplikacje, dzięki którym zaciera się granica pomiędzy zakupami online i offline.

Dzięki możliwościom jakie daje VR i AR, płaski ekran smartfona, włożony w nawet najprostsze gogle staje się dowolnie wykreowaną przestrzenią otaczającą użytkownika, wypełnioną realistycznie odwzorowanymi produktami znajdującymi się na wyciągnięcie ręki.

Posiadamy własną technologię obrazowania VR, dzięki której możemy szybko tworzyć wirtualne prezentacje produktów. Pracujemy również nad platformą LookRoom, czyli aplikacją e-commerce wykorzystującą VR i AR do prezentacji i sprzedaży kreacji projektantów mody.

Odpowiadamy za ponad 60 realizacji live-action VR (filmów 360). Współpracujemy z fundacją Sławomira Idziaka Film Spring Open i Katedrą Mody warszawskiej ASP.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiadołączył do nas
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Liswłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się