clicks-life

sport

Innowacyjne magnetyczne zapinki do każdych butów.

Zacznij korzystać z butów wygodniej i szybciej – Clicks.life® w połączeniu z Twoimi sznurówkami zmieni sposób wiązania buta w prosty, przyjemny i szybki „klik”. Zapomnij o wiązaniu obuwia, wciskaniu stopy na siłę, niszczeniu wyściółki buta oraz o nieestetycznych supłach. Dzięki Clicks.life® odświeżysz wygląd swojego buta w kilka chwil!

Nazywam się Adrian Jankowiak, wraz ze wspólnikiem, rok temu zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek nie znany wcześniej produkt - magnetyczne sznurówki, zapinki do butów.

Całą pracę związaną ze stworzeniem produktu, wykreowaniem marki i zbudowaniu sprzedaży wykonaliśmy sami i w oparciu o skromny budżet.


Dziś nasza marka jest już prawnie zabezpieczona, na zapinki przysługują nam prawa patentowe obejmujące całą Unie Europejską, posiadamy rozrastającą się sieć partnerów handlowych (także za granicą), produkt budzi uznanie i zainteresowanie.


Zapinki podobają się dzieciom, interesują dorosłych, seniorów wyręczają od schylania się celem wiązania, inwalidom ułatwiają codzienne czynności.


Produkcja zapinek odbywa się w Polsce, mamy swoją formę do plastiku oraz dedykowane części do różnych maszyn, co pozwala nam odbierać z produkcji gotowy, zapakowany produkt.


Dziś zderzamy się z problemami takimi jak:

stosunkowo niska świadomość produktu na rynku, braku wystarczających środków na odpowiednią promocję, brak mocy przerobowych do efektywnej ekspansji na zagraniczne rynki (wiemy, że jest zainteresowanie), brak środków na rozwój produktu i idei, okresowe problemy z płynnością finansową.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej