CloudOval

urządzenia

Chmura obliczeniowa z pudełka

CloudOval (CO) jest rozwiązaniem umożliwiającym orkiestrację zasobów centrum przetwarzania danych, rozliczanie zużycia oraz sprzedaż tych zasobów (moc obliczeniowa, zasoby dyskowe, aplikacje, usługi) pod własną marką lub rozliczanie z wykorzystania zasobów według projektów lub osób i organizacji. Jest to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji, które w krótkim czasie przy ograniczonym nakładzie kosztów chcą uruchomić w pełni spersonalizowane, elastyczne środowisko chmurowe dla swoich klientów (chmura prywatna lub publiczna) czy też na potrzeby własne.

Rozwiązanie bazuje na najbardziej rozpowszechnionym chmurowym systemie operacyjnym OpenStack. Wersja wirtualizatora zasobów użytkowanego w obrębie OpenStack jest dowolna: Vmware, HyperV, KVM. CloudOval może działać zarówno w istniejących już środowiskach zwirtualizowanych jak i na tworzonych od nowa, na infrastrukturze on-premise, w środowisku chmury publicznej lub w środowisku hybrydowym.
Warstwa sprzedaży zasobów umożliwia obsługę klientów zarówno w modelu pre-paid jak i post-paid. Operator może dopasować warstwę sprzedaży do potrzeb własnej organizacji w kontekście wyglądu (prosta konfiguracja przez plik css) poprzez wgranie własnego logo, zdefiniowanie własnych zapisów umów, regulaminów, cenników oraz zdefiniowanie produktów / gotowych aplikacji, które są udostępniane dla klientów (odbiorców końcowych).

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGdołączył do nas
  • Andrzej Danilukwłaśnie dołączył
  • Piotr Kochanekwitamy na pokładzie
  • Marta Proksajest z nami
  • Kjell Thorvaldsenwłaśnie podpisał Manifest
  • Eric Loughridgedziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Michalskadołączył do nas
  • Łukasz Jakubiakwłaśnie dołączył

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się