coachita

edukacja

USPRAWNIJ SZKOLENIA W TWOJEJ FIRMIE

Zautomatyzuj szkolenia wewnętrzne w firmie przy pomocy chatbotów (slack, hipchat , skype), które same nawiązują komunikacje z pracownikami i realizują szkolenia.

Pracownicy często uważają, że szkolenia firmowe są nudne, frustrujące i dodają małą wartość do ich pracy.
Typowym sposobem zwiększenia zaangażowania pracowników jest polepszenie strony wizualnej materiałów szkoleniowych: dodanie ładnych grafik, animacji, gier. Drugim inowacyjnym sposobem może być wykorzystanie Coachita chatbota, który może znacząco odmienić szkolenie i uczynić je bardziej efektywne. Coachita chatbot jest zawsze dostępny 24/7 i gotowy na interakcję, pozwala na efektywne pozyskiwanie opini na temat pytań, automatycznie przypomina o szkoleniu i sam je realizuje z pracownikiem. Rozwój komunikatorów firmowych nabiera tempa, ponieważ zapewniają wygodny sposób na radzenie sobie z wieloma zadaniami z jednego miejsca.
Pracownicy otrzymują pełen dostęp do szkoleń z poziomu komunikatora bez potrzeby tworzenia dodatkowych kont do aplikacji zewnętrznej.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Wojciech Jeznachwłaśnie dołączył
  • Paweł Andrzejdołączył do nas
  • Viktoriia Lavrynenkodziękujemy za podpisanie
  • Aysun Demirdöğenjest z nami
  • Andrzej Jędrzejowskiwitamy na pokładzie
  • Krzysiekwłaśnie podpisał Manifest
  • Marek Paluchwłaśnie dołączył
  • Dawid Kocembadołączył do nas

4117 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się