Platforma e-commerce z funkcjami marketing automation

Codarius to profesjonalny sklep internetowy b2c i b2b przygotowany indywidualnie na podstawie wymagań klienta w modelu dedykowanego saas-a. Co to oznacza? Dzięki odpowiednio przygotowanej infrastrukturze, możemy dla naszych klientów realizować dedykowane funkcjonalności przy zachowaniu miesięcznego abonamentu.

Pracujemy z klientami kompleksowo, zaczynając od przeprowadzenia analizy biznesowej i procesowej, której celem jest zebranie wszystkich kluczowych informacji o biznesie naszego klienta. Następnie przechodzimy do wdrożenia platformy, stworzenie dedykowanego projektu graficznego zgodnego z UX/UI, konfiguracji platformy, importu produktów oraz do wdrożenia dedykowanych funkcjonalności per klient. Zapewniamy na całym procesie wdrożenia rozwiązania kontakt z dedykowanym Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jedną z przewag naszego rozwiązania są wbudowane funkcje marketing automation, które pozwalają zwiększać konwersję i przywiązanie klienta do marki. Drugą przewagą jest usługa dedykowanego saas-a, która pozwala klientom na lepsze dopasowanie sklepu pod swoje wymagania biznesowe przy zachowaniu odpowiedniej ceny.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej