Platforma e-commerce z funkcjami marketing automation

Codarius to profesjonalny sklep internetowy b2c i b2b przygotowany indywidualnie na podstawie wymagań klienta w modelu dedykowanego saas-a. Co to oznacza? Dzięki odpowiednio przygotowanej infrastrukturze, możemy dla naszych klientów realizować dedykowane funkcjonalności przy zachowaniu miesięcznego abonamentu.

Pracujemy z klientami kompleksowo, zaczynając od przeprowadzenia analizy biznesowej i procesowej, której celem jest zebranie wszystkich kluczowych informacji o biznesie naszego klienta. Następnie przechodzimy do wdrożenia platformy, stworzenie dedykowanego projektu graficznego zgodnego z UX/UI, konfiguracji platformy, importu produktów oraz do wdrożenia dedykowanych funkcjonalności per klient. Zapewniamy na całym procesie wdrożenia rozwiązania kontakt z dedykowanym Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jedną z przewag naszego rozwiązania są wbudowane funkcje marketing automation, które pozwalają zwiększać konwersję i przywiązanie klienta do marki. Drugą przewagą jest usługa dedykowanego saas-a, która pozwala klientom na lepsze dopasowanie sklepu pod swoje wymagania biznesowe przy zachowaniu odpowiedniej ceny.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskadziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się