Serwis internetowy do badania umiejętności programistycznych kandydatów

Sprawdź umiejętności programistyczne swoich kandydatów, niezależnie od tego czy znają język C, C++, Java, JavaScript, PHP, Python, Ruby, Perl, SQL czy HTML/CSS. Skorzystaj z bazy gotowych zadań programistycznych jak i z pytań, które zawierają fragmenty kodu. Serwis sprawdzi odpowiedzi kandydatów za Ciebie!

Codenger - system on-line do testowania umiejętności programowania swoich kandydatów. Pomagamy firmom zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez dostarczenie najbardziej użytecznego, efektywnego i skutecznego programu rekrutacji. Staramy się być najlepszym przyjacielem w zatrudnianiu najlepszych programistów i inżynierów jakości. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie w wielu branżach i zatrudniamy doświadczonych pracowników, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • EWELINA Witkowskawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Tomkiewiczdołączył do nas
  • Fani Fraswitamy na pokładzie
  • Maciekwłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Stadnikdziękujemy za podpisanie
  • Wojciech Jeznachjest z nami
  • Paweł Andrzejwłaśnie dołączył
  • Viktoriia Lavrynenkodołączył do nas

4122 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się