Coders Lab Szkoła Programowania

edukacja

Pierwszy kod do sukcesu

Skutecznie uczymy programowania od podstaw. Pomagamy zrobić pierwszy krok w branży IT bez względu na wcześniejsze wykształcenie.

Jesteśmy największą i nieustannie rozwijającą się szkołą programowania w Polsce, działającą w 9 miastach. Prowadzimy kursy stacjonarne, weekendowe oraz dedykowane, na specjalne potrzeby naszych Partnerów. Naszą ambicją jest kształcić najlepszych Junior Developerów w Polsce. Stale rozwijamy nasze produkty i jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek kursy programowania po angielsku.

Nasze bardzo intensywne, autorskie kursy, prowadzone w formie bootcampów programistycznych, ukończyło już ponad 1000 osób. Zdecydowanej większości z nich pomogliśmy rozpocząć nowy etap w ich życiu, z nowym, przyszłościowym zawodem.

Coders Lab. Pierwszy kod do sukcesu

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Miguel Angeldołączył do nas
  • Agnieszka Machalawłaśnie dołączył
  • Katarzyna Koszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • tomasz suchandziękujemy za podpisanie
  • Zaklina Hopjest z nami
  • Tomasz Falkowskiwitamy na pokładzie
  • Mi Madziadołączył do nas
  • Sylwia Michalczukwłaśnie dołączył

3518 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się