Coders Lab Szkoła Programowania

edukacja

Pierwszy kod do sukcesu

Skutecznie uczymy programowania od podstaw. Pomagamy zrobić pierwszy krok w branży IT bez względu na wcześniejsze wykształcenie.

Jesteśmy największą i nieustannie rozwijającą się szkołą programowania w Polsce, działającą w 9 miastach. Prowadzimy kursy stacjonarne, weekendowe oraz dedykowane, na specjalne potrzeby naszych Partnerów. Naszą ambicją jest kształcić najlepszych Junior Developerów w Polsce. Stale rozwijamy nasze produkty i jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek kursy programowania po angielsku.

Nasze bardzo intensywne, autorskie kursy, prowadzone w formie bootcampów programistycznych, ukończyło już ponad 1000 osób. Zdecydowanej większości z nich pomogliśmy rozpocząć nowy etap w ich życiu, z nowym, przyszłościowym zawodem.

Coders Lab. Pierwszy kod do sukcesu

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Krzysztof Glomb

29 października 2017 o 10:16

Chciałbym skontaktować się z p. Marcinem Tchórzewskim – porozmawiać telefonicznie. Proszę o udostęponienie numeru kontaktowego. Krzysztof Głomb, prezes Stowarzyszenia „Miasta w Internecie”, +48605290500

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

29 października 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Grzegorz Tomczewskijest z nami
  • Ludwik Szakielwłaśnie podpisał Manifest
  • kobiwitamy na pokładzie
  • Dan Abitbolwłaśnie dołączył
  • Aya Eshdatdziękujemy za podpisanie
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest

3847 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się