Projekty, inspiracje i wydruki online

Jesteśmy kompleksową platformą oferującą projekty, inspiracje i wydruki online. Na naszej stronie można wydrukować swój projekt, skorzystać z darmowych szablonów lub zaprosić do współpracy projektantów zapisanych do bazy. Drukujemy wizerunek firm, dobre pomysły i wyjątkowy styl – zarówno w dużych, jak i małych nakładach. Oferujemy różnorodne produkty poligraficzne – dostępne online 24/7 i z zawsze darmową dostawą.

Chcemy zintegrować rozdrobniony rynek, oferując rozwiązanie, jakiego w Polsce brakowało. Nasza platforma jest skierowana do firm, klientów indywidualnych oraz projektantów. Wyróżnia nas bogata oferta produktowa, doskonałe zaplecze maszyn poligraficznych i dedykowany, autorski soft (cały serwis tworzyliśmy od zera).

W Colour.me można wydrukować swoje projekty, skorzystać z darmowych wzorów lub podjąć współpracę z projektantami zapisanymi do naszej bazy (pozostawiamy pełną swobodę w ustalaniu zasad współpracy). Na stronie, nieodpłatnie udostępniamy też wiele darmowych wzorów, które można personalizować i dopasować do swoich potrzeb. Wszystkie prezentowane szablony są oryginalne i zaprojektowane przez profesjonalnych projektantów (nie korzystamy z gotowych baz).

Łączymy klientów i grafików w sieci, proponując im unikalne narzędzia. Znacznie skracamy drogę do otrzymania wyjątkowych materiałów firmowych. Przedstawiciele small biznesu mogą u nas stworzyć komplet materiałów reklamowych – od projektu aż po druk. Jesteśmy dobrą alternatywą dla kosztownych agencji reklamowych, oferując tańsze i lepiej dopasowane rozwiązanie.

Projektanci mogą dołączyć do naszej bazy i zarabiać na swoich umiejętnościach. Przygotowaliśmy dla nich wygodną przestrzeń do promocji swojej twórczości i zdobywania zleceń graficznych. U nas, mogą oni korzystać z wielu wygodnych narzędzi do komunikacji z klientem. Zapraszamy ich tez do dodawania własnych szablonów i zarabiania za każdym razem, gdy klient z nich skorzysta. U nas projektanci mogą zaprezentować swoje portfolio, a potem zarabiać na tym, co lubią i potrafią robić.

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Żbikowskajest z nami
  • Zbigniew Karguldołączył do nas
  • Barbara Jóźwiakwłaśnie dołączył
  • Joanna Tworydlodziękujemy za podpisanie
  • antonwitamy na pokładzie
  • Lech C.właśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sowajest z nami
  • Tomasz Sękdołączył do nas

2681 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się