Contactis Group

komunikatory

Connecting humans and machines - naturally

W Contactis Group tworzymy innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę komunikacji człowieka z człowiekiem oraz człowieka z maszyną.

W szczególności, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, wspieramy biznesy w tworzeniu przestrzeni do budowania efektywnych relacji z klientami, przy jednoczesnym optymalizowaniu procesów i zmniejszaniu kosztów operacji. Dodatkowo, umożliwiamy każdemu użytkownikowi Internetu zarabianie na wiedzy za pomocą platformy opartej o model ekonomii współdzielenia.

Realizujemy następujące projekty:

- Lekta (https://lekta.ai/) - system przetwarzania mowy naturalnej (NLP ) do tworzenia interfejsów dialogowych opartych o sztuczną inteligencję (np. wirtualni asystenci, aplikacje mobilne i strony www sterowane głosem, konwersacyjne wyszukiwarki, boty, analizowanie danych konwersacyjnych na potrzeby optymalizacji biznesu itp.);

- Ratel (https://ratel.io/) - inteligentna, wielokanałowa, kontekstowa platforma komunikacji B2C (wraz z wielokanałową aplikacją do szybkiej i prostej komunikacji klientów z biznesami, wykorzystującą sztuczną inteligencję);

- Profitelo (http://profitelo.com/) - platforma do dzielenia się wiedzą (z dowolnego zakresu) w modelu płatności za minutę w kanałach wideo, głosowym i tekstowym, wsparta technologiami machine learning i NLP w celu idealnego dopasowywania odpowiedniego eksperta do zapytania użytkownika.

Zespół

Inwestorzy

5 000 000+ zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Poddębniakdołączył do nas
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie dołączył
  • Rafał Froniawłaśnie podpisał Manifest
  • Mikołaj Roszakwitamy na pokładzie
  • Gultekin cirikjest z nami

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się