Control Cold

hardware

przemysłowe instalacje chłodnicze, systemy przeciwpożarowe

Opracowanie i wdrożenie systemu zdalnego zarządzania i monitoringu wycieku substancji kontrolowanych i f-gazów
z przemysłowych układów chłodniczych i przeciwpożarowych.

Nasz system ma za zadanie alarmować klienta o wyciekach substancji kontrolowanych z przemysłowych instalacji chłodniczych i przeciwpożarowych, a także automatyzować proces wysyłania zgłoszeń do Centralnej Ewidencji Urządzeń chłodniczych w Warszawie zgodnie z wymogami ustawy.

Nasz projekt generuje realną wartość dodaną dla klienta biznesowego. Klienta, który posiada pieniądze, żeby za ten produkt zapłacić. Rynek jest dość duży, ponieważ instalacje chłodnicze i przeciwpożarowe o pojemności powyżej 3 kg czynnika znajdują się w większości obiektów użyteczności publicznej i firm. Dla wielu z nich niezawodne działanie urządzeń chłodniczych i możliwość szybkiej reakcji na awarię ma kluczowe znaczenie.

Model biznesowy systemu Control Cold opiera się na comiesięcznych opłatach licencyjnych od każdego urządzenia, na którym zamontowany będzie nasz moduł. Generuje nam to stały dochód nawet w sytuacji gdy nie pozyskujemy nowych klientów.

System Control Cold jest dobry dla środowiska, ale przede wszystkim jest korzystny dla biznesu ponieważ ogranicza koszty finansowe i osobowe związane z obsługa przemysłowych instalacji chłodniczych i przeciwpożarowych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomekwłaśnie podpisał Manifest
  • Agi Sndołączył do nas
  • Barbaradziękujemy za podpisanie
  • Marcin Sawickiwłaśnie dołączył
  • Kamilwitamy na pokładzie
  • Małgorzata Masłowskajest z nami
  • Michał Rudowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Xawery Pikusdołączył do nas

3373 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się