creativestudio-com-pl-adrian-lapczynski

media / treści

Produkcja filmowa

Zajmujemy się kompleksową produkcją filmową w nowoczesny sposób. Stawiamy na skuteczność reklamy wideo, potrafimy zmierzyć jej parametry oraz sposób dotarcia do widza. Wiemy doskonale jak tworzyć skuteczne filmy reklamowe.

Kompleksową produkcją filmową zajmujemy się od kilku lat. Wiemy doskonale jak skutecznym i sugestywnym medium jest spot reklamowy. Dotychczas na rynku polskim powstaje ponad 90% filmów reklamowych, których poziom merytoryczny jest niski. Nasza agencja stawia sobie za cel tworzenie skutecznych spotów reklamowych, które oprócz tego, że zaangażują uwagę widza, pozwolą mu również doskonale zapamiętać kierowany do niego przekaz reklamowy oraz sprawią, że pieniądze wydane na reklamę przełożą się w realne zyski dla firmy.

Dla naszych klientów oferujemy niezwykle skuteczne rozwiązania z zakresu produkcji filmów, tworzenia spotów reklamowych, tworzenia animacji 2d, animacje 3d, filmy promocyjne i wizerunkowe, teledyski i wideoklipy. W dzisiejszych czasach treści filmowe są najchętniej klikanymi treściami w internecie. Wiemy jak skutecznie wykorzystać potencjał ruchomych obrazów. Nasza agencja filmowa zdobyła prawie 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Wiemy jak kreatywnie opowiadać angażujące, zapadające w pamięć historie.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Staneradziękujemy za podpisanie
  • Man Leejest z nami
  • Iana Kaskowłaśnie dołączył
  • Kamila Michockawitamy na pokładzie
  • Silvia Fierrodołączył do nas
  • JAE-IL KIMwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Wyciskdziękujemy za podpisanie

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się