Cubic Inch

druk 3D

Doskonalimy produkty. Przyspieszamy procesy.

Cubic Inch to kreatywny zespół inżynierów, którzy wierzą, że technologie 3D zmienią sposób myślenia w projektowaniu i wytwarzaniu produktów. Celem Cubic Inch dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na technologii druku 3D i skanowaniu 3D wraz z pełnym merytorycznym wsparciem.

Cubic Inch to kreatywny zesp3ół inżynierów, którzy wierzą, że technologie 3D zmienią sposób myślenia w projektowaniu i wytwarzaniu produktów. Celem Cubic Inch jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na technologii druku 3D i skanowaniu 3D wraz z pełnym merytorycznym wsparciem. Chcemy, aby nasi klienci mogli budować swoją przewagę konkurencyjną na bazie możliwości i korzyści jakie niosą ze sobą technologie 3D. Żeby to osiągnąć cały czas rozwijamy się wdrażając nowe technologie i stale poszerzamy naszą wiedzę na ich temat.

Nasza kreatywność i szeroki wybór technologii sprawia, ze jesteśmy w stanie znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie dla każdego problemu związanego z projketowaniem, wywtwarzaniem i doskonaleniem produktów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdołączył do nas
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się