cyfrowy-odkrywca

edukacja

Smart City for Kids!

Inteligentne miasto to pierwsza na świecie zabawka edukacyjna, dzięki której dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale też uczą się programowania. To gra, która pomaga im zrozumieć funkcjonowanie rzeczywistego miasta poprzez tworzenie własnego, oraz wprowadzająca je w świat programowania.

Dzięki naszej grze dzieci znajdą odpowiedzi na pytania jak działa sygnalizacja świetlna w mieście, co robić, by światła działały tak żeby nie doszło do kolizji, czy zaprogramują lampy uliczne, aby zaczęły świecić o odpowiedniej porze. Wszystkie potrzebne do zgłębienia tych tajemnic elementy znajdą w naszym zestawie. Mogą również rozbudowywać swoje miasta poprzez dodawanie do nich zabawek, które już posiadają, dając im drugie życie.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrzej Pawluczukwitamy na pokładzie
  • Anna Serwatkadołączył do nas
  • Dimitri Khlopkovwłaśnie dołączył
  • Weronika Borucdziękujemy za podpisanie
  • Michał Stańczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Maciej GACAjest z nami
  • ania Grigoryanwitamy na pokładzie
  • Ewa Chromniak-Przybyładołączył do nas

3931 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się