Czarny Kod Software House

technologie reklamowe

W szybki sposób wytwarzamy aplikacje i serwisy internetowe.

Mamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy wytwarzając aplikacje, strony, portale i pracując dla firm z różnych sektorów. Pomagamy w wyborze technologii i optymalnych rozwiązań, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie sukces.
software house, meteorjs, nodejs, ruby on rails, aplikacje, technologia

Od początku naszego istnienia wykonaliśmy z powodzeniem ponad 300 projektów dla firm z różnych sektorów. Na misję wysłali nas między innymi: Aviva, Rossman, Atlas, miasto Wrocław, miasto Łódź, Juki. Jesteśmy specjalistami i wiemy, że wszystko zaczyna się od Twojej osoby. Twoja firmy to Ty i dlatego podchodzimy do niej nie tylko indywidualnie, ale także z należytym szacunkiem. Tworzymy startupy, jesteśmy prekursorami i kochamy metodyki Lean Startup i Customer Development. Znamy wiele technologii i wiemy, która z nich będzie najbardziej dla Ciebie odpowiednia.
Software House Czarny Kod mieści się w Łódzkim Technoparku, gdzie po godzinach pracy organizuje warsztaty, oraz oferuje opiekę mentorską dla firm. Możesz się z nami spotkać w innym mieście, lub odbyć spotkanie online.

Zespół