Czarny Kod Software House

technologie reklamowe

W szybki sposób wytwarzamy aplikacje i serwisy internetowe.

Mamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy wytwarzając aplikacje, strony, portale i pracując dla firm z różnych sektorów. Pomagamy w wyborze technologii i optymalnych rozwiązań, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie sukces.
software house, meteorjs, nodejs, ruby on rails, aplikacje, technologia

Od początku naszego istnienia wykonaliśmy z powodzeniem ponad 300 projektów dla firm z różnych sektorów. Na misję wysłali nas między innymi: Aviva, Rossman, Atlas, miasto Wrocław, miasto Łódź, Juki. Jesteśmy specjalistami i wiemy, że wszystko zaczyna się od Twojej osoby. Twoja firmy to Ty i dlatego podchodzimy do niej nie tylko indywidualnie, ale także z należytym szacunkiem. Tworzymy startupy, jesteśmy prekursorami i kochamy metodyki Lean Startup i Customer Development. Znamy wiele technologii i wiemy, która z nich będzie najbardziej dla Ciebie odpowiednia.
Software House Czarny Kod mieści się w Łódzkim Technoparku, gdzie po godzinach pracy organizuje warsztaty, oraz oferuje opiekę mentorską dla firm. Możesz się z nami spotkać w innym mieście, lub odbyć spotkanie online.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Piotr Stanerawitamy na pokładzie
  • Man Leewłaśnie dołączył
  • Iana Kaskojest z nami
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrodołączył do nas
  • JAE-IL KIMdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Wyciskwitamy na pokładzie
  • Izabella Lachmanwłaśnie dołączył

4525 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się